0380 735 51 20 Yeni Mah. Kültür Sok. No:8 Cumayeri Düzce 09:00 – 18:00
IMG-LOGO
Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

“Kaliteli eğitim verilen en doğru eğitimdir” mottosuyla yola çıkmıştır. Engin tecrübe birikimlerini trafik toplumuna kazandıracağı yeni bireylere aktarmak amacıyla Düzce Cumayeri bölgesinde Sürücü Kursumuz kurulmuştur. Tecrübeli, deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile bölgesinde kısa zamanda en çok tercih edilen sürücü kursu olmuştur. Ehliyet sınavlarında yakaladığı yüksek başarı oranı ile binlerce sürücü adayına ehliyet belgesi kazandırmış ve trafik toplumunda bilinçli sürücülerin oluşmasında zemin hazırlamıştır. Bugün Sürücü Kursu sektörüne bakıldığında eğitim noktasında elde ettiği başarı ve yenilikçi yaklaşımları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

 

Düzce Cumayeri Sürücü KursuDüzce EhliyetCumayeri Sürücü Kursu ve Cumayeri Ehliyet olarak çevresinde bilinmektedir. Kurulduğumuz günden bugüne sürücü adaylarına kesintisiz ve doğru eğitimleri vermiş, daima yenilikçi ve modern eğitim ürünleri ile adaylarının beğenisini alarak derslerde teşvik ve motivasyonlarını arttırmıştır. Teknolojiyi yakından takip ederek bugün E-Sınav UygulamasıE-Kitap Uygulaması ve Konu Anlatımlı Video materyallerini adaylarının kullanımına sunmuştur.

Trafik kültüründe eğitimin daima ön planda olduğu ve gerekliliğinin farkında olan Sürücü Kursumuz son model eğitim araçları ve simülatör araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş tekniklerini kazandırmıştır. Başkalarının haklarına ve önceliklerine özellikle de çevreye karşı trafikte özgüven kazanmış sürücülere yetiştirmeyi hedeflemiştir. Trafik kültüründe trafik adabı noktasında tüm adaylarını bilinçlendirmiştir.

 

Bizimle aynı duygu ve düşüncelere sahip ehliyetin sadece araç kullanmaktan ziyade toplumun bir parçası olduğunu düşünen ve yapılabilecek küçük hataların sonuçlarının hem kendi canları ile hemde başkalarının canlarına mal olacağını bilen, öğrenmek isteyen herkesi Cumayeri Ehliyet Sürücü Kursumuza bekliyoruz.

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak adaylarımızın başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Adaylarımızın istek ve önerilerini dinleyip bunlara cevap vererek.Ehliyet veren Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin eğitim hizmeti vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir Sürücü Kursu olmak.

VİZYONUMUZ

En iyi sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı,  lider bir Sürücü Kursudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka Sürücü Kursu olmak hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon ve vizyonumuzun her zaman takipçisi olacağız.

Dayanışma ve güven ortamını sağlayarak liderliği ve katılımı uygulayacağız.

Herkesin kalite eğitimden sorumlu olduğu mutlu bir Sürücü Kursu eğitimi yaratacağız.

Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.

Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.

Yeniliklere her daim açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.

Müşteri odaklılık ve sürekli kaliteli eğitim iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Cumayeri Sürücü Kursu olarak 2002 yılında çıktığımız yolculuğumuzda sürekli olarak kendisini yenileyen daima çağın koşullarını yakalamayı kendisine ilke edinmiş bir ekiple çalışarak 6.000 kişinin ehliyet sahibi olmasını sağladık.

Sektörün gerektirdiği tüm yatırımları gerçekleştirerek kursiyerlerimizin kayıt kabul aşamasından dosyasını teslim aldığı sürece kadar kendisini son derece rahat hissettiği bir ortam oluşturmayı önemli bir görev saydık.

12.000 metrekare pist alanı, similatör destekli eğitim, ferah sınıflar ve son model araçlar ile kursiyerlerimize en uygun eğitim şartlarını oluşturmak için çaba göstermekteyiz.

Cumayeri Sürücü Kursu olarak en büyük hedefimiz nitelikli, trafik okuryazarlığı kazanmış, saygılı sürücüler yetiştirerek üstlendiğimiz sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek olmuştur.

Avantajlı ödeme koşullarımız ile kaliteli eğitimin keyfini çıkararak eğitim alabilmek için 0.380 735 51 20 nolu telefondan veya kurumumuzu ziyaret ederek bilgi

 

2139 Kursiyer
35 Yıllık Tecrübe
12 Usta Öğretici
100% Başarı
Kurs Taksidinizi Kredi Kartı ile Hemen Ödemek İster misiniz ?